Ubytování v Kuusamo

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kuusamo. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kuusamo, kde najdeme města Aikkila, Meskusvaara, Oivanki, Ruka a Kesäniemi.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday Home Koukunmaja StarStarStarStarStar

Foto: Holiday Home Koukunmaja
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Koukunmaja is set in Kuusamo. The accommodation is 21 km from Ruka. The holiday home is equipped with a TV. The accommodation is fitted with a kitchenette with a dishwasher and a fridge.


2. Holiday Home Petäjälinna StarStarStarStarStar

Foto: Holiday Home Petäjälinna
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Petäjälinna is situated in Kuusamo. The accommodation is 22 km from Ruka. The holiday home comes with a TV. A dishwasher and a fridge can be found in the kitchenette. Kuusamo Airport is 8 km from the property.


3. Pikku-Junga StarStarStarStarStar

Foto: Pikku-Junga
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Pikku-Junga is located in Kuusamo and offers barbecue facilities. The chalet features lake views and is 23 km from Ruka. With free WiFi, this 4-bedroom chalet offers a flat-screen TV and a kitchen with a dishwasher and oven.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: