Ubytování v Kuusamo

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kuusamo. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kuusamo, kde najdeme města Meskusvaara, Oivanki, Ruka, Kesäniemi a Aikkila.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 result nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Ollilan Lomamajat 

Foto: Ollilan Lomamajat
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
90 %

Located in a building with a private beach area, Ollilan Lomamajat is a lodge that provides free WiFi. Complimentary private parking is available on site. All cottages have a private sauna.

Pokoje

Chata (2 dospělí)
osoby0 - 0 EUR za noc
Chata pro 3 dospělé
osoby80 - 80 EUR za noc
Chata s 1 ložnicí
osob90 - 90 EUR za noc
Chata se 2 ložnicemi
osob90 - 90 EUR za noc

2. Sininen Hetki Cottage 

Foto: Sininen Hetki Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

This lakeside cottage is located in Kuusamo and features a private sauna, a lake view terrace and BBQ facilities. There is free on-site parking. Sininen Hetki Cottage has an open-plan living room with a flat-screen TV and a fireplace.

Pokoje

Chata se 2 ložnicemi
osob100 - 100 EUR za noc

3. Saapungin Lomat 

Foto: Saapungin Lomat
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Located in Kuusamo, Saapungin Lomat provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a barbecue. The accommodation has a sauna. Fitted with a terrace, the units feature a TV and a private bathroom with shower.


4. Petäjäkylä 

Foto: Petäjäkylä
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
88 %

Situated by Lake Petäjälampi, Petäjäkylä offers self-serviced cottages with a private sauna, terrace and a fully equipped kitchen. Parking is free on site. Central Kuusamo is a 10-minute drive away.

Pokoje

Chata se 3 ložnicemi a saunou
osob85 - 98 EUR za noc

4 result nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: